Bir Bakışta GeoDestek

Aynı Heyecan ve Yeni Hedeflerle 20 Yıllık Yolculuk

2001 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız bugün GeoDestek Ltd. Şti olarak yurtiçi ve yurtdışında mühendislik yapılarının tasarımı ve inşaasında ihtiyaç duyulan "zemin araştırmaları, arazi ve laboratuvar deneyleri, ölçüm sistemleri (monitoring), tasarım, danışmanlık ve kontrolluk, sayısal modelleme ve yazılım", konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

GeoDestek Ltd. Şti. projeye özel mühendislik sorunlarına en yeni teknolojileri kullanarak güvenli ve ekonomik çözümler üretmeyi taahhüt eder. İnşaat sektöründe hata maliyetinin çok yüksek olduğunun farkında olarak projenin her aşamasında en doğruya ulaşmayı amaçlar. Bu hedefler GeoDestek Ltd. Şti. proje hizmetlerinin ince detaylarına yansır.

Çalışmalarının TSE, BS ve ASTM standartlarına uygun yapımında uzmanlaşmış olan GeoDestek Ltd. Şti. çalışanları en uygun mühendislik çözümlerini üretmede başlangıç noktasının, proje ortaklarının ihtiyaçlarının belirlenmesi olduğuna inanır. Bu doğrultuda mühendislerimiz projenin her aşamasında hizmet verdikleri kişi ve kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olup, etkili ekip çalışmasını benimser. GeoDestek Ltd. Şti. çalışanları üretecekleri işin kalitesini tanımlanan standartların üzerine çıkartmak için gereken ekstra emekten sakınmazlar.