Çalışma Arkadaşlarımız

Tunay ÇETİN
İnşaat Mühendisi
Genel Koordinatör


Detaylı Özgeçmiş...
1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra 1999-2001 yılları arasında özel sektörde proje  mühendisi olarak görev yapmıştır. 2001 yılında Zemar Zemin Araştırma Ltd. Şti.’ni kurup faaliyetlerini yönetmesinin ardından 2011 yılı Eylül ayından günümüze kadar olan sürede kurucusu olduğu GeoDestek Zemar Ltd.Şti’de genel koordinatör olarak görev yapmaktadır.


Dr. Habib Tolga BİLGE
İnşaat – Geoteknik Mühendisi
Genel Müdür
Habib Tolga Bilge

Detaylı Özgeçmiş...

2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisans ve doktora derecelerini sırasıyla 2005 ve 2010 yıllarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden almıştır. 2002 - 2010 yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak görev almıştır. Geoteknik tasarım ve değerlendirme konularında uzmanlığı bulunan H. Tolga Bilge 2011 yılında GeoDestek Zemar Zemin Araştırma Proje Müş. İnş. Tur. İhr. Tic. ve San. Ltd.Şti’de çalışmaya başlamıştır. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Fransızca bilmektedir.


Dr. A. Anıl YUNATCI
İnşaat – Geoteknik Mühendisi


Detaylı Özgeçmiş...


1999 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini alan Anıl Yunatcı, geoteknik alanındaki yüksek lisans ve doktora programını sırasıyla 2003 ve 2010 yıllarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2002 - 2010 yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Geoteknik tasarım ve geoteknik deprem mühendisliği alanında araştırma ve uygulama tecrübesi bulunan Anıl Yunatcı, 2012 yılında GeoDestek Zemar Zemin Araştırma Proje Müş. İnş. Tur. İhr. Tic. ve San. Ltd.Şti’de çalışmaya başlamıştır. İngilizce’ye yazılı ve sözlü hakimiyeti vardır.

Dr. Tolga ALKEVLİ
Jeoloji Yük. Mühendisi

 

Eray ALTINCI
İnşaat Mühendisi

 

Yalın Umur DOĞAN
Jeoloji Mühendisi

 

Çağatay ÇAL
Jeoloji Mühendisi

 

Cem YALÇIN
Jeoloji Mühendisi

 

 


 

 

 

 

Gayemiz

GEO-Mühendislik projeleri için:
D O Ğ R U
E T K İ N
S İ N E R J İ K
T E K N İ K
E K O N O M İ K
K A L I C I
çözümler üretmektir.